Все-Буд, строительство, проэктирование и разработка дизайна

8 отзывов Добавить отзыв
ПП "ВСЕ-БУД" - фото 16
ПП "ВСЕ-БУД" - фото 17
ПП "ВСЕ-БУД" - фото 18
Компания «Все-Буд» занимается проектированием и разработкой ландшафтного дизайна. Это стык трех стилей: архитектуры, ботаники и философии. Какие Ваши проблемы мы решаем? Строитель... Узнать больше
ул. Айвазовского... Показать
gm
(067) 431 86 xx Показать
Отправить e-mail
vk.com
http://vse-bud.vn.ua/
$ $ $
Отзывы (8)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
vsebud.vn 0.0
09 июля 2015
Доброго дня, шановний "Анонім". Вибачте, що так звертаємося, але ми не знаємо Вашого імені. Ми працюємо по місті Вінниця та Вінницькій області. Серед наших працівників немає Євгенія Петровича. Останні наші об'єкти, а особливо приватні будівлі, є на нашому офіційному сайті http://vse-bud.vn.ua, при чому там у вкладці реалізація можна прослідкувати усі етапи будівництва - від фундаментів до зовнішнього опорядження. Хочемо звернути Вашу увагу, що приватних підприємств, товариств з назвою "Все-Буд" по Україні багато. Нам дуже шкода, що з Вами трапилася така ситуація, але наша компанія немає до цього ніякого відношення. Обов'язково, перед тим як підписувати з будь-ким договір і складати кошторис на ведення робіт перевіряйте реєстраційні документи та ліцензію на ведення будівництва. Ми в свою чергу можемо відповісти на всі Ваші запитання. Усі реквізити є на нашому офіційному сайті. З повагою, колектив ПП "Все-Буд".
Пожаловаться
Анонім 0.0
22 июня 2015
Доброго дня, хочу попередити усіх бажаючих які хочуть звернутись до Товариства "Все буд", подумайте добре беруть гороші а виконання робіт ніякого. Ще в кінці січня дали 50 тис грн. Євгену Петровичу так би мовити на матеріали для нашого будинку який мавби здатись 30 квітня 2015р і до сих пір ніяких рухівзі стони цих аферистів. Не вірте цим хорошим відгукам, самі й пишуть.
Пожаловаться
Анонім 4.8
02 марта 2015
Доброго времени суток. Во-первых, хочу поблагодарить Вас за помощь и сотрудничество. Во-вторых хочу Вас порекомендовать всем, кто желает добиться нужного результата, понаблюдать за качественной и быстрой работой.
Пожаловаться
Сергійович Віталій 4.8
02 марта 2015
1. Привітний персонал(який задовольняє забаганки клієнта). 2. Швидкість роботи. 3 Співвідношення "ціна-якість" відповідає опису на сайті.
Пожаловаться
Анонім 4.5
02 марта 2015
Доброго дня.Знайомі порадили ваше підприємство,рішив скорисатись,за доволі короткий час я отримав те за чим прийшов.Обслуговування на вищому рівні порівняно з іншими компаніями.я дуже радий вашою працею,дякую.Будуть ще у мене ідеї,знаю уже куди звертатись,ще раз велике дякую.
Пожаловаться
Анонім 4.5
02 марта 2015
Здравствуйте. Давно собирались обзавестись дачным домиком. Ходили больше двух лет от застройщика к застройщику, пытаясь найти людей которые не просто построят, но прежде всего помогут нам определится в том что нам действительно нужно. Познакомившись с коллективом компании "Все-Буд" наши заключения завершились. Прекрасный коллектив, профессионалы высшего уровня. Помогли с поиском и покупкой участка, сделали проект со всеми разрешениями и уже строим. Надеюсь к осени будем сидеть у камина. Всем рекомендую!
Пожаловаться
Лисенко Олег 4.8
02 марта 2015
Якісне та швидке обслуговування, кваліфікований персонал. Дуже вдячний за швидко виконану роботу без зайвих труднощей. Рекомендую!
Пожаловаться
Анонім 4.8
02 марта 2015
Доброго дня. Хочу висловити велику подяку будівельній компанії «Все-Буд» за гарну роботу. Злагоджено, швидко, якісно виконали роботу, яку інші не могли нам зробити майже за 2 роки. А фахівці «Все-Буду» зробили її за 4 місяці і за помірними цінами, ми навіть були здивовані. Дуже Вам вдячні.
Пожаловаться
Топ 20 компаний направления

Строительные магазины

Смотреть